Азаров пообіцяв доплачувати випускникам, які працюватимуть в селах

11.07.2013 18:41

азаровКабмін збільшить розмір допомоги випускникам професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які працюватимуть в селах і селищах.Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр Микола Азаров, передає прес-служба Кабміну.

Зокрема, прем’єр повідомив, що уряд затвердить порядок надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам – випускникам професійно-технічних і вищих навчальних закладів, залученим до роботи в селах і селищах та перелік професій, за яким надається така допомога.

До теми: Підсумки ЗНО 2013 — в Миргороді

За словами Азарова, розмір одноразової адресної допомоги збільшиться вдвічі – до десяти розмірів мінімальної заробітної плати, та розшириться коло її отримувачів.

– До цього часу ми надавали таку одноразову адресну допомогу в п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати випускникам педагогічного, медичного та фармацевтичного профілю. За новим Порядком розмір одноразової адресної допомоги збільшиться вдвічі – до десяти розмірів мінімальної заробітної плати, та розшириться коло її отримувачів.

Поделиться в соц. сетях
0