Безкоштовна вакцинація домашніх тварин в Миргороді

11.03.2013 19:28

158Як же можна захворіти на сказ? Доведено, що вірус сказу в основному передається через прокус, потрапляння слини хворої тварини на шкіру чи слизові оболонки людини. Вірус з’являється в слині хворої тварини за 1-10 днів до появи ознак захворювання. В цей же час проявляється агресія у ставленні до людини.
Необхідно враховувати також той фактор, що вірус виділяється не лише зі слиною заражених тварин, але й через сечу, випорожнення й повітря, що видихається ними. Зараження може здійснюватися також й за допомогою вдихання вірусу з висохлих виділень, що піднялися в повітря з пилом. Можливо також занесення вірусу з їжею.
Таким чином, джерелом збудника сказу для людини є собаки та коти, а також інші хижаки, що не підлягали своєчасній імунізації, тобто не були щеплені антирабічною вакциною.
Фахівцями Миргородської міської державної лікарні ветеринарної медицини постійно проводяться планові профілактичні щеплення проти сказу собак та котів у нашому місті.
Також власники домашніх улюбленців можуть самостійно надати тварину для щеплення до установи ветмедицини за адресою вул. Сорочинська, 164. Більш детальну інформацію можна отримати за телефонним номером: 4-48-18. Звертаємо вашу увагу, що вакцинація проти сказу тварин проводиться безкоштовно. Просимо жителів нашого міста проявити свідомість і обов’язково зробити вакцинацію проти сказу своїм домашнім тваринам. Наше з вами життя варте витрачених декількох хвилин на візит до вас лікаря ветеринарної медицини для щеплення вашого улюбленця проти сказу.

Поделиться в соц. сетях
0