Благодійна допомога Миргороду

01.03.2013 19:40

У 2013 році ГО «Лікарняна каса Полтавщини» виповнюється 10 років.
Про перспективу розвитку благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» в м. Миргороді, співпрацю з колективами установ та організацій, надання благодійної допомоги Миргородській центральній районній лікарні для лікування жителів міста — членів організації, — йшлося на зібранні, яке ініціювала міська влада.
Виконавчий директор БО «Лікарняна каса Полтавщини» Віталій Шевченко надав інформацію про діяльність організації в Полтавській області, про умови вступу до організації та умови отримання допомоги при лікуванні. За словами В.Шевченка, на 01.01.2013 року членами ЛК по Миргородському району є 910 чоловік. ГО «Лікарняна каса Полтавщини» підписала договори про спільну діяльність з 94 лікувально-профілактичними закладами Полтавської області, що надає можливість касі надавати благодійну допомогу даним лікарням. За період роботи організації 2004-2012 року було надано лікарняною касою благодійну допомогу ЛПЗ області медичним обладнанням на суму понад 3,7 млн. грн..
У 2011 році Миргородська центральна районна лікарня отримала благодійну допомогу від БО «Лікарняна каса Полтавщини» у вигляді кисневого концентратора. З 1 січня 2011 року члени «Лікарняної каси Полтавщини» мають можливість отримувати ургентну допомогу не лише в Полтавській області, а також в Житомирській, Рівненській, Херсонській, Львівській, Харківській областях та в містах Київ, Чернігів, Суми, Маріуполь. Налагоджується співпраця лікарняних кас з іншими членами ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України», а це дає можливість починати об’єднання зусиль різних областей та надавати допомогу членам організації в різних регіонах України.
Сума на амбулаторне та стаціонарне лікування у минулому році склала 86388 грн. За словами Віталія Шевченка, сума допомоги при лікуванні в Полтавській області не обмежена, а кількість разів лікування залежить від тяжкості захворювання. Сума допомоги за межами Полтавської області складає до 4 000 грн. Вступний внесок до організації — 3 грн., щомісячний внесок (2,5% від мінімальної заробітної плати) — 20 грн.
У 2013 році ГО «Лікарняна каса Полтавщини» Миргородській центральній районній лікарні передано «Прилад ультразвуковий скануючий «Ultima PA».

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: