Бронзова медаль їде до Миргороду

03.04.2013 12:30

Микола Степанюк

16 березня в Національному університеті фізичного виховання і спорту України в місті Києві проходив (і став уже традиційним) міжнародний турнір серед кадетів із греко-римської боротьби — «Оlеуnik Cup by Wrestling School».

Турнір уже другий рік поспіль організовує громадська організація «Школа Боротьби», на честь видатного українського борця сучасності, першого Олімпійського чемпіона незалежної України з греко-римської боротьби — В’ячеслава Олійника. У цих змаганнях брали участь найсильніші борці України, також були хлопці з Росії, Білорусії та Узбекистану. Загалом близько 200 спортсменів. Серед них були і наші земляки: Дерюга Н., Неділько В., Матрахов І. та Степанюк М.

У наполегливій боротьбі, борець із Миргорода Микола Степанюк здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 46кг. Микола зазнав єдиної поразки лише в сутичці за вихід у фінал,де зустрічався з борцем із Донецька Сергієм Грушеним. Між іншим,Сергій є триразовим чемпіоном України. А в зустрічі за бронзу Микола впевнено переміг свого опонента,не зустрівши ніякого опору з його боку. Інші миргородці не змогли досягнути позитивних результатів на цьому турнірі. Всі учасники змагань отримали неоціненний досвід, а переможці були нагороджені цінними призами.

Також приємним є той факт, що головним суддею змагань був миргородець,суддя національної категорії Шудєгов Сергій Миколайович. Це свідчить про те, що наших борців поважають по всій Україні.

Бажаємо нашим спортсменам не зупинятися на досягнутому та здобувати нові перемоги в найрізноманітніших змаганнях.

Віталій КСЬОНЗ

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: