«Велика вода» з Європи у неділю побувала в Миргороді

11.06.2013 14:48
ливень в миргороді

«Велика вода» з Європи вже в Миргороді?

У неділю 9-го червня після опівдня у Миргороді пройшов страшний ливень. Це рекордна кількість опадів у вигляді дощу цього року. На деяких вулицях міста рівень води досягав 50 сантиметрів! Можливо европейський потоп дійсно має серйозні наміри?

В деяких районах міста спостерігався навіть град, такої кількості води Миргород не бачив вже давно.

До теми: Паводок прийдет через 20 дней

Нагадаємо, що зараз вся Європа потерпає від шаленого потопу, який нещодавно заполонив Німеччину і дістався до Польщі. Сьогодні там очікується рекордний рівень затоплення – понад 8 метрів. В деяких постраждалих країнах такої біди взагалі ніколи не спостерігалося. Науковці говорять, ймовірніше за все це пов’язано зі зміною температури та напрямку найбільшої теплої течії Гольфстрім, яка омиває захід та північ Європи. Синоптики застерігають, що вже сьогодні-завтра у водяному полоні може опинитися західна Україна. Останніми днями стихія вирує по всій території нашої країни, особливо в Одесі, де 31 травня пронісся жахливий ураган. В інтернеті ніколи не було такої кількості відео зі смерчами та торнадо, що спостерігались на території України саме цієї весни. З природою коїться щось незрозуміле, можливо вона вже не в змозі терпіти людську неповагу?

Закликаємо всіх жителів Миргорода віднестися до прогнозів синоптиків серйозно, адже «велика вода» — це дійсно страшна загроза для життя та здоров’я, особливо маленьких дітей. Будь ласка, не нехтуйте заходами безпеки при неочікуваному припливу води, бережіть себе. Як кажуть: «Сподівайтесь на краще, а готуйтеся до найгіршого».

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: