Вихованці Миргородської школи пауерліфтингу знову перші

20.03.2013 11:13

Миргородська школа пауерліфтингу

У Полтаві відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу з відбором до збірної України. Фортуна знову була прихильною для учасників змагань — вихованців Миргородської школи пауерліфтингу.

1 місце у ваговій категорії 53 кг посів Владислав Устименко. Ще один вихованець Ігор Кацун виборов першість у ваговій категорії 83 кг.

Срібло дісталося одинадцятикласнику із ЗОШ № 9 Андрію Коровіну, а бронза — Євгену Бузкову. Особливістю цього етапу змагань було те, що Андрій Коровін виступав у складі збірної команди серед дорослих. Виконавши відповідні вправи, він став членом збірної Полтавської області і готується захищати у квітні честь збірної у м.Луцьку. Бажаємо успіхів нашим спортсменам, а також інформуємо, що 11 травня Миргород прийматиме чемпіонат області з пауерліфтингу. Охочих займатися таким видом спорту, запрошуємо до Миргородської школи пауерліфтингу, починаючи з 12 років.