31 травня – Всесвітній День відмови від тютюну

30.05.2013 22:25
День відмови від тютюну

День відмови від тютюну

У 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я на 42 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я було прийнято рішення оголосити 31 травня Всесвітнім Днем відмови від тютюну щоб зупинити розповсюдження тютюнокуріння на планеті.

До теми: Закон про заборону куріння: де можна та де не можна палити у Миргороді

У цей день багато хто наважується вкотре кинути палити. Та це не так просто як здається. Насправді ця залежність дуже сильна, адже вона постійно живиться десятками зовнішніх факторів та стереотипів, які з роками глибоко засідають у голові курців.

До теми: Деградація Миргородських підлітків

Сьогодні ведеться запекла боротьба між ВОЗ та тютюновими компаніями. Якщо перші намагаються вберегти планету від цієї пагубної залежності, то власники других шукають нові шляхи заохочення молоді до сигарет. Адже багато курців помирають, хтось кидає палити, тому постійно потрібно заохочувати нових покупців, щоб підтримувати один із найприбутковіших бізнесів на Землі. В сучасному інформаційному світі непроінформованим дуже важко збагнути та зрозуміти всю картину, яка відбувається. Ми з вами просто годуємо пузатих бізнесменів, які тішаться з нас, дурнів. В їхній команді працює чисельна армія психологів, маркетологів, соціологів, дизайнерів, рекламних компаній, одним словом, спеціалістів, які кожного дня вигадують нові методи залучення до куріння нових та підтримують існуючих курців. Саме через це так важко кинути палити. Тому в цьому ніхто не винний, окрім вас самих, адже проблема лише в нашій голові.
Пропоную всім, а насамперед молоді, 31 травня раз і назавжди припинити віддавати свої гроші та здоров’я ненажерливим мільярдерам, які за допомогою добре налаштованих інструментів знищують нас та наші кишені. Дуже шкода, що багато хто досі вважає куріння звичкою чи модною фішкою, будьте розумнішими, допоможіть собі та своїм нащадкам.

Автор статті: Іван Сірко

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: