Відтепер судові процеси в Миргороді можуть відбуватися дистанційно

22.06.2013 14:57

дистанционный суд в миргородеПро це повідомляє Апеляційний суд Полтавської області.

– На сьогодні уже є можливість реалізувати нововведення між місцевими загальними судами області, в яких встановлено відеоконференцзв’язок, – йдеться у повідомленні Апеляційного суду Полтавської області. – Апаратуру встановили у Полтавському районному, Миргородському та Лубенському міськрайонних судах області, а також у Ленінському та Київському районних судах Полтави. До кінця жовтня цього року необхідну апаратуру для дистанційних судових процесів встановлять у кожному місцевому загальному суді області. Це дозволить учасникам процесу зекономити час і кошти, що витрачаються на поїздки до суду.

Вперше цього року Апеляційний суд Полтавської області забезпечив проведення допиту двох потерпілих у дистанційному провадженні в режимі відеоконфернції 17 червня. Кримінальне провадження розглядав Шевченківський районний суд міста Чернівці.

Як виглядає заява про здійснення судового провадження у режимі відеоконференції – дивіться зразок

Очікується, що використання новітніх інформаційних технологій забезпечить право учасників процесу на безпосередню участь у них, якщо ті з тих чи інших причин з’явитися до зали судового засідання не мають можливості.

Джерело

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: