Вітання Миргородського міського голови

08.05.2013 13:15

день победы

Нині ми з радістю і болем відзначаємо 68-у річницю визволення України від фашистських загарбників. З радістю – за відвойоване право жити в незалежній державі, з болем – за мільйонами загиблих на фронтах і в тилу ворога. Святою і незгасною залишається для миргородців пам’ять про подвиги бійців 373-ї та 93-ї Миргородських дивізій, про всіх земляків, які долаючи жорстокий опір противника, відстояли мир на землі.

9 травня — одне з найвизначніших свят для України та для кожного з нас. Воно символізує перемогу добра над злом, майбутнього над минулим, життя над смертю. Цей день єднає людей проти агресії та війни, символізує прагнення до миру і процвітання. Війна не обійшла стороною жодну оселю, жодну родину. ЇЇ гіркий смак відчула кожна людина. Самовіддано боролися з ворогом і тисячі наших земляків. Сотні з них нагороджені бойовими орденами і медалями. 11 миргородців удостоєні високого звання Героя Радянського Союзу.

До теми: День Перемоги в Миргороді

Я вірю, що українці ніколи не забудуть про безсмертний подвиг визволителів, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини і зробимо все для того, аби не допустити проявів політичної агресії, спотворення кривавих сторінок нашої історії. Ніхто не має права заперечити подвиг мільйонів людей, які віддали життя за мир на землі! Ніколи не згасне пам’ять про тих, хто зберіг Європу і світ від фашизму! Ганьба тим, хто спотворює сторінки історії та оскверняє святі ідеали воїнів – визволителів.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм і нескореність духу залишаться прикладом для наступних поколінь. Наше завдання — докласти максимум зусиль, аби зберегти історичну справедливість та пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території чи в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Перемоги.

Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні. Щороку ми віддаємо данину шани живим та запалюємо свічки пам’яті нашим визволителям – загиблим солдатам та офіцерам, прізвища яких навічно вкарбовані в гранітних обелісках, пам’ятниках, назвах вулиць.

Щиро вклоняємось усім доблесним захисникам Вітчизни, фронтовикам-землякам за найдорожче, що дісталось нам у спадок – чисте небо і мирну працю на рідній землі. Усі ми розуміємо, що слова подяки та вдячності — це не єдине на що ви заслуговуєте. Посилення державної турботи про учасників війни, інвалідів, вдів загиблих, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, жертв нацизму – головні напрямки нашої роботи і святий обов’язок кожного.

Дорогі ветерани, шановні миргородці та гості нашого міста!

Від територіальної громади міста щиро вітаю всіх з річницею перемоги. Доземний уклін Вам, творцям Великої Перемоги, за рідну Україну, за життя під мирним небом. Зичу кожному з вас, дорогі ветерани, доброго здоров’я ще на довгі і щасливі роки, сімейного затишку. Від щирого серця бажаю усім миру і добробуту та злагоди в родинах!

Із повагою міський голова Сергій Соломаха

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: