В Миргородському міськвідділі міліції відбулась координаційна нарада за участю керівників правоохоронних органів

13.07.2013 06:31

Темою обговорення цього разу був стан протидії злочинності та корупції в умовах впровадження у практичну вимог новогокримінального процесуального законодавства на території Миргородського району.

Відкрив нараду Миргородський міжрайонний прокурор Андрій Передерій, який у вступному слові зазначив, що з початку 2013 року органами прокуратури, міліції, іншими правоохоронними структурами та органамимісцевого самоврядування вжито низку ефективних заходів длязабезпечення законності і правопорядку на території району. Такожспрямовано зусилля на захист прав і свобод громадян.

«Унаслідок вжитих миргородською міжрайонною прокуратурою та правоохоронними органами міста і району організаційних і координаційних заходів, криміногенна ситуація в регіоні залишається стабільною. Водночас вивчення практики застосування КПК України засвідчило про необхідність подальшого удосконалення діяльності правоохоронних органів Миргородщини» — зауважив Андрій Анатолійович.

міліція миргорода

Із доповіддю виступив і начальник Миргородського міськвідділу Максим Плаховський. Головний міліціонер Миргородщини зауважив, що основними критеріями оцінювання роботи міліції є довіра населення і лише завдяки спільним зусиллям всіх правоохоронних органів можливо підвищити та покращити рівень роботи на шляху боротьби зі злочинністю.

До теми: Обережно міліція

«Міліцією Миргородщини і в подальшому вживатимуться необхідні заходи, спрямовані на оздоровлення криміногенної обстановки в місті та районі, покращання результатів боротьби зі злочинністю у сфері службової діяльності, у тому числі із корупцією і хабарництвом. Саме співпраця та злагодженість дій правоохоронних структур дає можливість більш оперативно та ефективно розкривати злочини» — наголосив Максим Генріхович.

миргород міліція

З пропозицією про співпрацю виступив також і Миргородський міський голова Сергій Соломаха.

В заключному слові координаційної наради начальник управління прокуратури Полтавської області Наталія Лець наголосила керівникам правоохоронних органів Миргородщини про вжиття додаткових заходів щодо належного впровадження у практичну діяльність положень Кримінального процесуального кодексу України, підвищення ефективності оперативно-розшукової роботи та досудового розслідування, а також додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні. Керівникам правоохоронних органів були поставлені конкретні завданнящодо покращення роботи в ІІ півріччі поточного року та встановлені термінина усунення недоліків, допущені у минулому.

По закінченню наради учасниками обговорено та схвалено заходи,спрямовані на зміцнення взаємодії правоохоронних органів Миргородщинидля поліпшення стану протидії злочинності в умовах дії чинногокримінального процесуального законодавства на території Миргородськогорайону, які знайшли своє відображення у прийнятій постанові.

Лариса Петренко

Джерело

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: