В Миргороді засуджені два молодики, які вчинили розбійний напад на пенсіонера

28.06.2013 15:31

суд Миргорода
Миргородський міськрайонний суд Полтавської області засудив двох миргородців (32-х та 30-ти річних молодиків) по ст. 187 ч.3 Кримінального кодексу України за вчинення розбійного нападу — кожного до 7-ми років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Під час відкритого судового засідання було встановлено, що 27 квітня минулого року, близько 17 години, в м.Миргороді до житлового будинку 62-річного пенсіонера увірвалося двоє молодиків «на підпитку» і, наносячи удари по різним частинам тіла та погрожуючи ножем почали вимагати у літнього чоловіка гроші. Коли потерпілий від отриманих ударів знепритомнів, один з нападників, скориставшись подавленою волею власника помешкання, почав шукати гроші в кишенях безпорадного чоловіка. Знайшовши гаманець, в якому було всього лише 400 гривень (частина пенсії, на яку чоловік мав прожити ще цілий місяць) один з нападників на цьому не зупинився, став нишпорити по всіх кімнатах будинку і нічого цінного не знайшовши, забрав «старенький» мобільний.

Незважаючи на те, що зловмисники своєї вини в суді не визнавали, прокурорам вдалося повністю довести вину підсудних у вчиненні інкримінованих їм злочинних дій.

Суд, обираючи покарання, врахував персональну роль кожного з підсудних, ступінь тяжкості вчинених ними діянь, відверту зухвалість протиправного посягання на особу і чуже майно, відсутність реального розкаяння у вчиненому, а також те, що обоє з нападників раніше вже засуджувались за вчинення умисних корисливих злочинів, в тому числі і насильницького спрямування, що вказувало на стійкість антисоціальних проявів їх поведінки.

З’ясувавши зміст фактичних обставин, у вчиненні яких молодикизвинувачувались і, оцінивши зібрані по справі докази, суд вважав за необхідне і достатнє для виправлення миргородців обрати щодо кожного з нападників покарання у виді 7-ми років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке належить їм на праві приватної власності.

Вирок суду набрав законної сили 21 березня 2013 року і наразі засуджені перебувають в місцях позбавлення волі.

Лариса Петренко, помічник начальника Миргородського МВ УМВС України в Полтавській області

Джерело

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: