В Миргороді привітали дільничих з професійним святом

19.06.2013 16:38
19 червня – День дільничого

Фото: mvs.gov.ua

В Україні 19 червня відмічають День дільничого. Сьогодні начальник Миргородського відділу міліції Максим Плаховський привітав працівників цього підрозділу з 90-річним ювілеєм.:

«Професійне свято — вже нагорода за напружені дні та безсонні ночі. За цей час, що я очолюю Миргородську міліцію, переконався, що наші дільничні будуть і надалі гідно нести високе звання правоохоронців та чесно виконувати свій професійний обов’язок. Я сьогодні із задоволенням висловлюю слова подяки всьому особовому складу підрозділу».

Кращим дільничим вручили грамоти та оголосили подяки від імені Миргородської міської ради та Миргородської райдержадміністрації. Яке ж значення має ця професія? У правоохоронних органах дільничі займають досить вагоме місце, адже саме з них починається порядок в містах та селах. Саме до них громадяни звертаються в першу чергу за допомогою, тому їхня діяльність несе велику відповідальність. Редакція «Миргород Онлайн» вітає усіх працівників з цим урочистим професійним святом і бажає успіхів та наснаги.

До теми: В Миргороді знайшли вогнепальну зброю / Міліція Миргородщини йде у народ

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: