В Миргороді проводяться Тижні знань безпеки життєдіяльності

17.04.2013 20:02
Тижні знань безпеки життєдіяльності

Тижні знань безпеки життєдіяльності

В Миргороді та Миргородському районі розпочався тиждень знань безпеки життєдіяльності.

16 квітня працівники державної пожежно-рятувальної частини №17 завітали до декількох навчальних закладів нашого міста, зокрема зустріч пройшла в Миргородській ЗОШ I-III ступенів № 9.

Рятувальники повели з дітьми бесіду про те, що таке вогонь та коли він може бути другом, та коли — ворогом. Особлива увага лекторів була спрямована на те, аби діти зрозуміли, що недотримання правил безпеки може призвести до сумних, та трагічних наслідків. Протягом зустрічі школярі приймали активну участь в обговоренні лекції, залюбки відповідали на запитання дорослих та розказували як необхідно діяти в разі виникнення надзвичайної ситуації. Також рятувальники розповіли дітям про правила безпеки при виявленні вибухівки.

Наостанок представники освіти щиро подякували гостей за змістовну та повчальну зустріч. Також вони висловили надію на подальшу співпрацю працівників ДСНС із навчальними закладами міста задля проведення комплексного навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та засвоєння ними практичних навичок поведінки під час їх виникнення.
Автор: УДСНС у Полтавській області

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: