Головна «прикраса» в центрі Миргорода

12.06.2013 15:26
коробка в центре миргорода

торговий центр в Миргороді

На головній площі Миргорода у самому розпалі будівництво нового торгового центру. Та чи саме таку архітектурну споруду хотіли бачити жителі нашого міста?
Ми з вами повинні розуміти, що будівля, яка зводиться по вулиці Гоголя біля центральної площі, не одне десятиліття має приваблювати туристів та відпочиваючих до нашого славного курорту. Наші діти та онуки будуть пишатися нею та розповідати усім, який чарівний торговий центр прикрашає площу міста. Та чи кожному подобається те, що ми бачимо зараз? Чи саме такий витвір архітектури милуватиме око жителів та гостей Миргорода?

Хотілося б провести паралель та порівняти торгові центри, наприклад, Полтави, що вже збудовані або ще зводяться, щоб люди могли зробити висновок – чи заслуговує така будівля стояти на головній площі у центрі міста-курорту Миргорода.

Торговий центр

Торговий центр «Київ»

«Конкорд»

Екватор

Екватор

Влада інших міст області не повинна особливо прискіпливо відноситись з приводу естетичного вигляду архітектурних споруд, адже курортне місто Миргород, а не Полтава, не Кременчук, не Комсомольськ. Це нам потрібно перейматися і будувати свою політику так, щоб до нас завітало якомога більше гостей та відпочиваючих. Це наш курорт повинен пильно слідкувати за чистотою та красою міста, а його жителі всіляко допомагати цьому. І що ми маємо на сьогодні? В самому серці Миргорода, санаторії якого порівнюють з відомим курортом Баден-Бадена, збудували коробку, обклеяли її пінопластом та пофарбували рука не піднімається написати в який колір. Це такий у нас тепер центр міста буде? Це тоді, коли в не курортних містах області виблискують на сонці дзеркальні та повністю скляні багатоповерхові споруди, що розташовані у віддалених районах. Чи згодні ви, шановні мешканці міста Миргорода, що торговий центр на головній площі нашого курорту кращий за своїх колег в інших містах області? Чи саме такий архітектурний витвір прикрашатиме та прославлятиме наш славний Миргород? Чи запитував про це хтось нас з вами? Пропонуємо провести опитування з цього приводу та відповісти на виниклі питання.
[poll id=»5″]

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: