Громадське обговорення по присвоєнню імені Миргородській школі №9

24.05.2013 18:01
обговорення по присвоєнню імені Миргородській школі №9

обговорення по присвоєнню імені Миргородській школі №9

Миргородська міська рада проводить громадське обговорення по присвоєнню Миргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 імені Івана Андрійовича Зубковського.

Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 два роки працює над впровадженням здоров’язбережних технологій в навчально-виховний процес. У школі запроваджено безліч методик діагностування та покращення здоров’я дітей. З 1 вересня 2013 року для всіх учнів школи введено ранкову зарядку. Школа бере активну участь в міжнародних та Всеукраїнських проектах, що стосуються здорового способу життя. Це проекти «Чесна гра», «Абетка харчування», загальнодержавна програма забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД. В навчальному закладі створено агітбригаду «Крок уперед», проводяться «Уроки Здоров’я» для учнів шкіл міста.

Продовжуючи традиції нашого славного земляка, лікаря, засновника Миргородського курорту, почесного громадянина міста Миргорода Івана Андрійовича Зубковського, педагогічний колектив втілює в життя проекти Школи сприяння здоров’ю. Навчальний заклад проводить дослідницьку роботу з вивчення життєвого шляху та громадської діяльності І.А. Зубковського. З цією метою впроваджується проект «Наш славетний земляк І.А. Зубковський». Творчі групи вчителів, учнів і батьків працюють за напрямками: «Сторінки життя», «Громадська діяльність», «Історія створення і розвитку курорту у Миргороді». Ведеться тісна співпраця з музеєм І.А. Зубковського, що створений на курорті, миргородськими краєзнавцями В.А. Шаповаловим та В.В. Шаповаловою. Учні школи відвідують музей, зустрічаються з краєзнавцями. Школа взяла шефство над могилою нашого славного земляка. В навчальному закладі створений музей Івана Андрійовича Зубковського.

З пропозицією щодо присвоєння імені Івана Андрійовича Зубковського виступив трудовий колектив школи.

Громадське обговорення буде проводитись з дня опублікування в газеті «Миргород – наш дім» і триватиме два місяці.

Пропозиції та зауваження подавати за адресою: 37600 вул. Незалежності,18, м.Миргород, Полтавська область.

Електронна адреса: mirgorod_miskrada@ukrpost.net,

консультації за тел.5-22-94, Нікітченко А.Б.

Результати громадського обговорення будуть опубліковані в газеті «Миргород – наш дім» розміщені на сайті Миргородської міської ради, та на нашому Порталі Миргород Онлайн

Поделиться в соц. сетях
0