День Перемоги для більшості українців є святом.

08.05.2013 10:18
9 травня

9 травня

Згідно з соцопитуванням, 82% громадян держави вважають 9 травня – справжнім святом.

Для більшості українців День Перемоги, який святкуватимуть 9 травня, є святом. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке провела компанія Research & Branding Group.

Згідно з результатами, 82% населення України вважають День Перемоги великим святом, ще 13% — ставляться до 9 травня, як до звичайного вихідного дня, а для 3% українців – це звичайний день тижня. Більше за всіх День Перемоги вважають великим святом мешканці південних регіонів України, а також сходу і центру. Як до вихідного дня до 9 травня ставиться здебільшого молодь до 30 років.

До теми: День Перемоги в Миргороді

75% українців збираються святкувати 9 травня День Перемоги, тоді як 18% мешканців України не будуть його відзначати. На заході України 50% людей планує святкувати 9 травня, а 42% — не збираються цього робити.

Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю з 24 областях України, автономній республіці Крим, містах Київ і Севастополь. Респонденти відбиралися по квотній вибірці, яка репрезентує доросле покоління країни за місцем проживання, статі і віку. Середня похибка вибірки становить плюс-мінус 2,2%.
Джерело: ВПолтаве.info

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: