Для кого футбольне поле в 6-ій школі?

12.06.2013 16:12
Для кого футбольне поле в 6-ій школі?

Для кого футбольне поле в 6-ій школі?

Як відомо, в нашому місті багато що робиться для дітей: відкриваються дитячі майданчики, допомагають дитсадкам, проводяться різноманітні конкурси та фестивалі. Але футбольний майданчик, що збудовано у дворі Миргородської гімназій ім. Т. Г. Шевченка, все рідше бачить на своєму полі дітей, адже часто там грають представники старшого покоління.
Все частіше можна спостерігати картину, коли у дворі школи грають не учні, а дорослі, та ще й проводять різні турніри з футболу, а школярі в цей час сидять на лавках і спостерігають – це в кращому випадку. Інші підлітки, витіснені з єдиного в тому районі поля, не знайшовши кращого цікавого заняття, починають пити пиво та палити цигарки по закутках. І питається: для кого будувався майданчик? Для учнів школи та дітвори ближніх будинків, чи для дорослих, які своєю недитячою масою знищують покриття поля? А хто його потім ремонтувати стане, керівництво школи? Територія, на якій збудовано майданчик, належить гімназії, тому на цьому полі повинні займатися лише учні цієї школи. Якщо хтось захоче зіграти декілька ігор на ньому чи провести турнір, то має платити за його погодинну оренду, як це, наприклад, робиться з орендою шкільного актового залу. Скласти спеціальну угода чи договір, провести оплату, за рахунок якої його потім відремонтують та приберуть.
У нашому місті є непогана територія стадіону «Старт». Там є декілька футбольних полів. Є місця, щоб збудувати подібний майданчик. Чому дорослі там не грають, чому забирають час у школярів?
Ми повинні власноруч приводити туди дітей та залучати їх до спортивних ігор. Організовувати турніри, молодіжні спортивні змагання, конкурси та олімпіади, проводити уроки фізичної культури – ось для чого було збудовано майданчик у 6 школі, а не для задоволення потреб старшого покоління, які цей майданчик знищують.
Шановні миргородці, дайте відповідь на питання, футбольний майданчик у гімназії ім. Т. Г. Шевченка для дітей та учнів чи для дорослих?

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: