Досвід Миргорода – серед кращих практик українських міст

10.07.2013 14:16

Чистий миргородУ рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності ОМС», яку фінансують уряди Данії та Швейцарії, видано збірку «Добре врядування в містах України: програма з обміну найкращими практиками». На конкурсній основі були обрані міста, що мають досвід реалізації суспільно-важливих та інноваційних проектів. Метою конкурсу є не тільки демонстрація свого успіху, але й можливість вивчити наявний досвід інших міст України, дати поштовх до розвитку всім територіальним громадам.

До теми: Щоб чистота Миргорода стала потребою кожного

Конкурс проводився у 3-х напрямках:

1.    Ефективне управління і надання громадських послуг.

2.    Підтримка місцевого підприємництва.

3.    Досвід залучення інвестицій.
роздільне сміття

Основними критеріями вибору практик були ініціативність, інноваційність, ефективність, результативність і впливовість, сталість результатів. Окрім представлення практики проекту або інновації за однією із запропонованих тем, містам необхідно було продемонструвати відповідність критеріям і підтвердить готовність поширювати досвід. У процесі відбору переможців члени комісії здійснили візити до міст – учасників конкурсу, де змогли ознайомиться з результатами практик особисто. Загалом практики презентували більше 200 міст України, з яких було відібрано 27 найкращих.

До теми: Миргород чисте місто

Миргород презентував свій досвід організації роздільного збору сміття у багатоповерховій забудові та приватному секторі за допомогою євроконтейнерів. Відповідно до умов конкурсу було описано методику проекту, основні кроки реалізації, фінансові та соціальні результати. Досвід організації роздільного збору сміття, що визнаний одним із найкращих на території України і таким, що може бути використаний іншими. Хоча Миргород і так активно ділиться своїм досвідом, а КП «Спецкомунтранс» регулярно приймає делегації з інших міст, місто завжди готове поділитися досвідом з іншими громадами.

До теми: Миргородці за чисте місто. А ти?

Проведення таких конкурсів та участь в них Миргорода – це шанс ще раз заявити про свої інвестиційні можливості та переваги та отримати загальнодержавне визнання. Сподіваємося. що в подальшому такі проекти будуть проходить за участю міста та все більше людей дізнається про Миргород.чистий миргород

Прес-служба міської ради

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: