До уваги абітурієнтів 2013 року!

01.03.2013 19:31

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти, Департамент освіти і науки Полтавської ОДА стурбовані ситуацією, що склалася з ходом реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників у 2013 році.
За даними Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, станом на 05.02.2013 року зареєстровано 2,5 тис. осіб, що становить 20% від загальної кількості випускників . Цей показник значно нижчий за минулорічний.
Нагадуємо, що реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання завершується 05.03.2013, при цьому необхідно врахувати час надходження поштових відправлень від учасників до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Відділ освіти Миргородської міської ради звертається до випускників шкіл міста з проханням визначитися з переліком тестових предметів та найближчим часом пройти реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання.
Консультативний пункт по реєстрації учасників ЗНО знаходиться у Миргородському художньо-промисловому коледжі ім. М.Гоголя Полтавського технічного університету ім. Ю. Кондратюка.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: