До уваги ветеранів, дітей війни та чорнобильців міста Миргорода!

11.07.2013 17:02

діти війни20 червня 2013 року Європейський суд оголосив рішення щодо 250 громадян України, які подали скаргу на владу України в зв’язку з невиконанням нею судових рішень по пенсійним та соціальним виплатам.
У рішенні євросуду говориться: «…Україна зобов’язана виконати рішення судів у повному обсязі. У випадку невиконання на протязі року Україна повинна виплатити кожному, хто звернувся до Європейського суду, моральну компенсацію у розмірі 2000 (двох тисяч) євро», близько 20 000 гривень.

До теми: Українці стали богатшими

Виплата моральної компенсації не звільняє Україну від виконання рішення суду і, якщо Україна в майбутньому не виплатить заборгованість по судовому рішенню, не позбавляє права громадян повторно подати позов до Євросуду знову.
Тож, шановні миргородці, а саме, ДІТИ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ, ЧОРНОБИЛЬЦІ, якщо ви не отримали гроші за рішенням суду, маєте право звернутися за допомогою до Європейського суду та отримати компенсацію.
У Миргороді подібні питання та консультації проводить юрист та адвокат Кириченко Анастасія Олександрівна (адреса вконтакті)

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: