Загадкова хвороба перетворила 50-річну жінку на Халка

11.07.2013 16:05
hulk

Жінка вважає, що хвороба перетворила її на Халка

50-річна британка Хелен Стівенс страждає від загадкової хвороби, яка змушує її м’язи пульсувати і тверднути. Через це жінка ототожнює себе з героєм коміксів — Халком. Як пише The Daily Mail, 14 років тому Стівенс вперше відчула, що з нею щось не так, і одразу звернулася до лікаря. Жінка відчула біль у грудях, а потім її м’язи почали самі по собі скорочуватися. Спазм був настільки сильним, що Стівенс навіть не могла покликати на допомогу. Лікарі, оглянувши жінку, змогли поставити попередній діагноз — синдром м’язової скутості.Однак після низки обстежень діагноз не підтвердився і лікарі досі не можуть розібратися, що насправді відбувається з Хелен, яка вважає себе Халком.

«Кожен день я прокидаюся в затемненій кімнаті, що нагадує мені труну, і боюся, що все почнеться спочатку. Як тільки у мене починається напад, я розбухаю як Халк — мої м’язи збільшуються і стають дуже жорсткими»

— описує напад британка.

Єдиним порятунком жінки є препарат діазепам. Однак він не повністю знімає напади, а лише трохи їх полегшує. При цьому Хелен вживає «кінську» дозу цього препарату. Протягом 15 років ескулапи так і не змогли поставити британці діагноз і досі не знають, з якою загадковою хворобою вони змагаються.

Поделиться в соц. сетях
0