Засідання «круглого столу»

01.03.2013 19:21

Відбулося засідання «круглого столу», у якому взяли участь представники влади, голови та секретарі рад мікрорайонів міста, голови вуличних та будинкових комітетів та представники Миргородського МВ ГУМВС України в Полтавській області.
Стражі порядку представили солідну кількість своїх служб, отож предметну розмову було з ким вести — із заступником начальника міського відділу — начальником міліції громадського порядку; начальниками — сектора охорони громадського порядку; відділення кримінальної міліції у справах дітей; командиром взводу патрульної служби; інспектором із дізнання відділення ДАІ Миргородського МВ; заступником начальника сектора дільничних інспекторів та всіма увіреними йому старшими дільничними, дільничними та помічниками дільничних інспекторів.
Зі вступним словом до присутніх звернувся секретар міської ради К.О.Кірпосенко, який ще раз озвучив мету зібрання, яка полягала у тім, що під час зустрічей міського голови із миргородцями у жителів мікрорайонів виникало чимало запитань (а особливо у жителів Центрального мікрорайону) до міліцейських служб нашого міста. Отож, на розмову до людей і були запро­шені працівники наших правоохоронних органів.
Про будні міліцейської служби присутнім коротко розповів заступник начальника міського відділу — начальник міліції громадської безпеки майор міліції О.В. Довгаль. Зокрема, він сказав, що місто і район на даний час обслуговують 137 працівників міліції. У відділенні дільничних інспекторів нині є 8 вакантних посад ( із них 7 — офіцерських). А далі розмова переросла у діалог про складність роботи міліціонера та складність сучасного співжиття у суспільстві, про взаємовідносини рад мікрорайонів і дільничних інспекторів та ін.
Приміром, секретар ради мікрорайону Лісок висловив своє задоволення від співпраці зі своїм дільничним інспектором. Секретарів рад мікрорайонів Спортивний, Личанки та Почапців турбувало те, що у мікрорайонах немає постійних дільничних інспекторів.
Найбільше запитань було до стражів право­порядку, які обслуговують мікрорайон Центральний. Та це й не дивно, адже цей мікрорайон — найчисленніший. Секретар ради мікрорайону, голови вуличних і будинкових комітетів задавали одне запитання за іншим, і стосувалися вони проблем боротьби із самогоноварінням; нічних молодіжних розваг на прибудинкових територіях; несанкціонованих автостоянок у 44 кварталі міста; пішохідних переходів; їзди великогабаритних автомобілів по дорогах, де ця їзда заборонена; проблеми співжиття у суспільстві із людьми, що мають психічні розлади та ін.
Схоже, відповіді представників міліції з деяких питань учасників «круглого столу» задовольнили, а з деяких — не зовсім.
Зійшлися на тому, що в нас громада одна, а отже, і допомагати ми повинні одне одному. Проявляючи громадянську активність, кожен із нас не повинен проходити повз будь-яке безчинство, тільки похитавши головою, посваривши пальцем чи вголос висловивши своє незадоволення. Як говорять міліціонери: «Дзвоніть — будемо виїжджати; пишіть — будемо розглядати; ідіть сміливо у свідки — будемо співпрацювати». І як говорять жителі міста: «Подзвонимо — зреагуйте, напишемо — дайте відповідь, а не відписку, і з’являйтеся частіше у наших дворах».

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: