Звернення депутатів Миргородської міської ради

10.07.2013 21:43

деньгиМиргородська міська рада глибоко занепокоєна та стурбована казначейським обслуговуванням міського бюджету м. Миргорода. Практично з вересня 2012 року по сьогоднішній час, існує досить значна затримка у проведенні платежів органами казначейської служби України. Це паралізує виконання повноважень місцевим самоврядуванням та унеможливлює подальше нормальне функціонування як бюджетних установ, так і комунальних служб міста.

До теми: Миргород отримає кредит в 160 000 євро

Місто Миргород має статус курорту державного значення і не має права втратити свою привабливість перед його жителями, гостями та відпочиваючими.

Також зауважуємо, що Миргород є учасником багатьох проектів у сфері енергозбереження, де в свою чергу потрібно здійснити співфінансування з міського бюджету. Але в зв’язку з незадовільним проходженням платежів через казначейство, існує ймовірність невиконання договірних зобов’язань з боку міста.

До теми: Стабiльнiсть досягнуто

Звертаємося до відповідних міністерств, служб та відомств з великим проханням втрутитися в дану ситуацію з надією позитивного вирішення даної проблеми. Дуже вдячні за розуміння.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: