Звернення до миргородців

11.04.2013 14:25
екологія Миргорода

екологія Миргорода

Кожен із нас відповідальний за екологію нашого міста. Навесні постає проблема спалювання торішнього листя та сухої трави. Аби унеможливити вчинення цього правопорушення, Миргородська міська рада звертається до жителів міста із застереженням щодо категоричної заборони спалювання різного роду відходів на території міста.

Спалювання не тільки негативно впливає на атмосферу, але й позначається на самопочутті людей. Майже щодня до виконавчого комітету надходять звернення городян про те, що вони відчувають дискомфорт від запаху диму, адже при спалюванні  вивільняються і забруднюють повітря окиси свинцю, важкі метали, ртуть. Це негативно впливає на людей, що хворіють на бронхіальні хвороби. Крім того, вітер поширює вогонь і завдає значних збитків. Наголошуємо, що спалювання опалого листя та сміття у Миргороді заборонено Правилами Благоустрою міста, статтею № 152 кодексу України про Адміністративні правопорушення. Слід взяти також до відома, що за порушення правил передбачені  штрафні санкції.

Шановні миргородці! Не допускаймо випадків спалювання сухої рослинності. Будьмо справжніми господарями у місті! Дбаймо про його екологію та власне здоров’я.

Прес-служба міської ради

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: