Кафе-бар «Замок»

20.06.2013 19:36
кафе-бар

кафе-бар «Замок»

Кафе-бар «Замок» є одним із незвичайних місць в Миргороді, яке обов’язково потрібно відвідати кожному. Архітектурна споруда у вигляді середньовічної фортеці з міцного каменю та залізними гратами вже на вході заворожує своєю магією та переносить у часи лицарів та королів. Цей солідний та величний заклад розташований у районі Авіамістечка поруч з відомим меморіалом літака. Інтер’єр вражає своєю різноманітністю: на першому поверсі для відпочинку можна обрати два зали, що мають різне оформлення. Другий поверх виконаний у царському стилі з декоративними візерунками та старовинними колонами. Тут є кімната закритого типу, приміщення для переговорів та конференцій, м’які зручні куточки, кімната відпочинку. Кухня «Замку» представлена традиційною українською кухнею, особливою популярністю користується гриль-меню, адже шашличок тут один з найкращих у місті. Неодмінно скуштуйте європейську кухню та смачні піци. Втамує від спраги та додасть настрою широкий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв.
На території кафе працює літній майданчик, де можна приємно провести час в гармонії з чарівною миргородською природою. Однїєю із спеціальних пропозицій є проведення свят та банкетів, влаштування тематичних вечірок, приймаються замовлення на відбування поминальних днів, для яких розроблено спеціальне меню.
Екстер’ер: Заклад виконано у стилі середньовічного замку.
Інтер’ер: середньовічний з елементами царського стилю.
Зали/місця: 2-поверховий замок, 3 гостинних зали, приміщення для проведення переговорів та конференцій, кімната відпочинку закритого типу, літній майданчик. Загалом 80 посадкових місць.
Кухня: піца, традиційні українські та європейські страви, гриль-меню, спеціальне банкетне меню, коктейльна карта.
Додаткові послуги: проведення банкетів, вечірок, спец. обслуговування поминальних днів.
Середній чек: 40-80 гривень.
Контроль при вході: немає.
Парковка: стоянка на 10 місць.
Режим роботи: з 14:00 до 23:00 без вихідних.
Адреса: Вул. Робітнича 2А, Авіамістечко.
Телефон: 099 483-02-32

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: