Кожен з миргородців може отримати по 275 000 гривень?

04.07.2013 17:49

Нещодавно до нашої редакції принесли цікавого листа, який розсилався на домашні адреси жителів Миргорода. На конверті вказано: «Завірене іменне Конфіденційне досьє. 275.000,00 гривень до вручення. Що відразу спадає на думку? Або ви отримаєте велику кількість грошей, або  знову потрапите в пастку? Розгорнувши листа, читаємо: «275 тис. уже готові до вручення», а далі ціла купа  інших гарних слів та словосполучень. Але, прочитавши декілька сторінок, виявляється, що отримаємо ми не 275 тис., це загальна сума призів, а лише 13,5 тис., і тільки у випадку, якщо замовимо 2 товари з каталогу, який також надійшов у конверті. А вже після цього ми маємо право ПРИЯНЯТИ УЧАСТЬ У РОЗІГРАШІ, а не отримати гроші відразу, як вважають більшість адресатів.

ошукані миргородці
Таким чином, на подібну «вудку» дуже легко упіймати азартних, недосвідчених людей, а особливо безпомічних пенсіонерів, більшість з яких просто не знають про хитрі прийоми в тексті, який спеціально створено професіональними копірайтерами та маркетологами, аби ми з вами 100%-во щось купили з каталогу. Окрилені новиною, що ВЖЕ ОТРИМАЛИ грошовий приз, нам залишається замовити лише 3 товари. Та виявляється, за ствердженнями жителів міста, тим, хто замовляв з каталогу товари, компанія повторно пропонувала замовити ЩЕ, і ніякого призу ніхто не дарував. Мало того, дехто відправляв і по 5 і по 10 замовлень, але ніяких подарунків так і не отримав.

До теми: Як нас дурять кредитні установи?

Цікаво ще дещо: компанією-відправником у листі чітко вказано адресу, прізвище, ім’я та по-батькові одержувача, а біля ініцалів ще один напис» «єдиний переможець», — це вже є прямою брехнею, адже ще не було розіграшу . Виникають питання:  де вони взяли адресу та ПІП? Хто надав інформацію? Та чи не занадто це, користуватися необізнаністю та неграмотністю населення, й за великого рахунку «кидати» неграмотних людей?  Чи проводився взагалі якийсь відбір( в листі вказано, що саме ми пройшли якийсь відбір) до акції? Та коли відбуватиметься розіграш призів?
Миргород акція

В організації все врахували: ошукані жителі будуть чекати свого подарунку, доки не змиряться з цим. До міліції ніхто не піде, нікому це не потрібно, а якщо хтось зважиться, то довести щось можна лише через суд і після колективних численних заяв. А менталітет у нас такий, що заяву напишуть лише одиниці.

До теми: Фінансові порушення Миргородської ЦРЛ

Тож лишається тільки попередити вас, шановні жителі Миргорода, щоб ви ретельніше вивчали текст подібних підозрілих рекламних акцій, а краще за все, взагалі відразу викидайте такі листи на смітник. Ніхто не знає, під чим ви підписалися та на яку суму замовили товари з каталогу, які до речі, ні чим не відрізняються від базарних.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: