Кому по ногам попало, кому по рукам. Кириллу — по голові

08.05.2013 12:30
Кирил Кривченко

Кирил Кривченко

13 квітня в центрі міста Миргород на Полтавщині 23-річний місцевий битою вдарив по голові 11-класника Кирила Кривченко. Він прийшов до тями минулого тижня, самостійно їсти ще не може.
— Чуток багато. Скажу, що знаю. Близько 12-ї ночі біля ресторану «Париж-Дакар» знайомий Кирила йшов з дівчиною. І хтось із таксистів покликав: «Дівчинка, йди до нас». Хлопець поліз битися, мужик його вдарив, той за телефон. Кирило Кривченко з друзями недалеко відпочивав, прибігли на розбірки. Таксист взяв биту. Кому по ногах потрапило, кому по руках. Кирилу — по голові, — розповідає миргородець, не називається.
У бійці брало участь до десятка підлітків. У лікарню потрапив тільки Кирило.
— Нам подзвонили з травмпункту о пів на першу ночі. У сина була на голові рана і велика гематома. Стався крововилив у мозок, — розповідає мати Людмила Кривченко, 43 роки. — З Полтави викликали нейрохірурга. Він зробив операцію. У свідомість син так і не приходив. Ми викликали з Києва «швидку» клініки «Борис» і відвезли туди.
За день лікування витрачають кілька тисяч гривень. Школярі створили в соцмережі «ВКонтакте» групу «Допомога Кирилу Кривченко».
— Через інтернет запросили всіх небайдужих, — каже товариш Андрій Дячук, 17 років. — Ходили зі скриньками, залишали в магазинах, розвішували оголошення. Були люди, які давали і по 5 гривень, і по 100. А один суддя з Великої Багачки через міліціонерів передав 400 гривень.
За кілька днів зібрали близько 70 тис. грн.
Батьки ці кошти не використали. Коли син одужає, планують створити фонд для екстреної допомоги людям, які потрапили в подібну ситуацію. Мати працює у місцевій гімназії вчителькою біології, батько тимчасово безробітний. У Кирила є брат — 4-річний Данило.
Школяр два роки перемагав на конкурсі «Містер і Міс гімназії».
— Дуже заводний. Коли виступає на сцені, весь зал сміється над його приколами, — розповідає класний керівник Володимир Носенко. — У дев’ятому класі став чемпіоном області з боксу.
Міліція встановила особу чоловіка, який побив Кирила, але під арешт не брала. Очікують показань потерпілого.
Автор: Микола Марченко

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: