Краще спортивне село Полтавщини 2013

14.06.2013 15:05

краще село полтавщини8 червня на спортивних спорудах селища Нові Санжари відбулися обласні спортивні змагання ВФСТ «Колос» АПК України серед сільських та селищних рад «Краще спортивне село Полтавщини 2013».

Спортивну майстерність демонстрували представники територіальних сільських громад з 20-ти районів області, близько чотирьохсот учасників.

В урочистому відкритті спортивного свята взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Петраш, голова Новосанжарської районної ради Володимир Левицький та інші офіційні особи.

У вітальному слові Валерій Пархоменко відзначив важливість проведення таких заходів, які дають можливість реалізувати один із напрямів Програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» з розвитку сільських територій та соціальні ініціативи Глави держави щодо залучення дітей, до занять фізичною культурою і спортом.

«Виконуючи доручення Президента України Віктора Януковича про наближення послуг до людини, ми намагаємося проводити обласні змагання, чемпіонати в селах і районах області. Для цього створюємо сучасні спортивні комплекси, майданчики в сільських територіях, максимально залучаємо дітей, молодь до занять фізичною культурою і спортом, популяризувати здоровий спосіб життя, — сказав Валерій Пархоменко.

Змагання проходили з шести видів спорту: міні-футболу, гирьового спорту, шашок, перетягування канату, волейболу, настільного тенісу .

У загальнокомандному заліку перше місце зайняла команда Хомутецького сільської ради Миргородського району, на другому — спортсмени Нехворощанський сільради, Новосанжарського району, на третьому сільські аматори Заічінського сільради, Семенівського району.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: