Куди не варто їхати миргородцям на відпочинок

17.06.2013 13:53

Туреччина

– У зв’язку із продовженням акцій протесту в Стамбулі та можливим загостренням безпекової ситуації у зв’язку із запланованими масовими заходами на площі Таксім, туристам, які на даний час перебувають в цьому місті, рекомендується утриматись від відвідування центральних районів Стамбулу – Бейоглу та Бешикташ. А також не брати участі в акціях протесту, демонстраціях чи інших масових заходах та проявляти обачність. – йдеться на офіційному сайті МЗС України.

Миргородські туроператори запевняють: ситуація у Туреччині не вплине на відпочинок, якщо є бажання відпочити саме у цій країні. До слова, за статистикою, саме Туреччина – одна із найпопулярніших країн, де українці минулого року проводили відпустки.

До теми: Літній дитячий табір охороняють Миргородські міліціонери

Болгарія

Застережень щодо поїздок у Болгарію на сайті Міністерства закордонних справ на даний момент журналіст не побачила. Однак туристам, що хочуть обрати саме цю країну для відпустки (до речі, тури саме у Болгарію набувають популярності), варто бути обережними. Адже нині ситуація з безпекою у Болгарії нагадує Туреччину. Днями у Болгарії спалахнули антиурядові мітинги. Епіцентр протестів –у столиці Софії, навіть був заблокований рух автотранспорту. Антиурядові акції проходять також у Варні та Пловдіві. Болгари не задоволені призначенням главою спецслужби представника етнічної меншини. Ціни на відпочинок у цій країні – приблизно від 1500 гривень за тиждень (гарячі тури), можна знайти й дешевші тури.

Таїланд

У цій країні складна епідеміологічна ситуація, як зазначено на сайті МЗС України. У Таїланді різке збільшення випадків захворювання на лихоманку денге. Туристам радять тимчасово утриматися від відвідання провінцій Сонкхла, Накхон Сі Тхаммарат, Сурін та Лоеі. Саме там очікується поширення лихоманки. Серед пропозицій миргородських туристичних фірм Таїланд є,  ціни приблизно від 1155 доларів (гарячі тури). Ціни залежать від того, яку саме місцевість оберете.

До теми: Де і за скільки миргородці цього літа зможуть відпочити в Криму

Ліван

У Лівані й досі прогнозують загострення безпекової ситуації.  Зокрема, в місті Тріполі та суміжних із Сирією північних і східних районах долини Бекаа. На сайті Міністерства закордонних справ туристів прохають утриматися від відвідання вказаних регіонів країни. Тим, хто перебуває на території Лівану, слід бути особливо пильним та обережним.

Екскурсійний тур у Ліван (7 днів, 6 ночей, авіапереліт) коштуватиме миргородцям приблизно 1500 доларів. Є й інші пропозиції, за ціною приблизно 750 доларів.

Гвінея

Наприкінці травня у Гвінеї було загострення безпекової ситуації. Туристам радили бути особливо уважними під час перебування у великих містах та столиці країни, Конакрі. Попри те, що минув місяць, туристам все ж варто бути обережними. У країні останнім часом спостерігалися  спалахи захворювання на менінгіт. Тому перед поїздкою слід консультуватися з лікарем. А у разі перебування на території Республіки, краще уникати відвідання регіонів, де були зафіксовані випадки захворювання.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: