Миргородський курорт уподобали жителі Королівства Бахрейн

12.03.2013 14:19

Мешканців Королівства Бахрейн з кожним роком все більше з’являється на миргородському курорті.

Якщо кілька років тому в санаторій «Полтава» випадково потрапили декілька з таких, то торік їх приїхало на Полтавщину вже 30, а на наступний рік вже забронювали місця 60.

Про це Новинам Полтавщини під час туристичної виставки «Відпочивайте на Полтавщині!» розповів провідний менеджер зі зв’зків з громадськістю курорту «Миргород» Олександр Гринь.

Далі він повідав більше про туристичну Миргородщину:

Скажіть будь-ласка, що так привабило далеких гостей із Бахрейну на Полтавщині?

З тієї спеки потрапити до нас, в наш клімат, попити цю воду цілющу зі своєю енергетикою… Люди просто відчули здоров’я.

Адже ми не даємо рекламу за кордоном, але люди, які сюди потрапляють, вони самі вже створюють рекламу, розказують своїм друзям, близьким.

Загалом скільки курорт приймає людей щороку?

Курорт щороку приймає більше 30 тис. людей з 30 країн світу.

За якими напрямками оздоровлюються люди?

У нас кожен санаторій, крім гастроентерологічного направлення, має свою спеціалізацію. Наприклад, санаторій «Полтава» — це кардіологія, «Березовий гай» — це найкраще місце для лікування цукрового діабету, санаторій «Хорол» — це чудова програма для вагітних, і так далі.

А ситуація з заводом мінеральних вод якось уплинула на відвідуваність курорту?

Та ні, це ж зовсім різні структури. Загалом щодо цього, як кажуть, наробили шуму, і зараз не зрозуміло, що відбувається, і чому так сталося. Але, я думаю, що це дуже серйозне виробництво, і важливо, щоб воно працювало, Адже навіть у тих же Сполучених Штатах п’ють Миргородську воду, і це буде великим мінусом для нашої країни, якщо виробництво припиниться.

Які цілющі властивості саме миргородської води?

Їх звичайно багато, тому що реально вона впливає як на весь шлунково-кишковий тракт, так очищується та ж печінка, відновлюється робота кишківника, шлунку. Ну от уявіть собі — щороку народжуються діти у 7- 8 жінок із тих, які приїздять до нас лікуватись водою, грязями від безпліддя.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: