Миргородський рок-гурт Drive of Soul може виграти зйомки кліпу

25.06.2013 15:26

МиргородОдин абсолютний переможець проекту Pepsi Stars of Now виграє зйомки кліпу на свою власну пісню та отримає ротацію на радіо Europa Plus Україна. Розпочався другий етап проекту, в якому глядачі голосуватимуть за пісню учасників, після чого буде відібрано по 12 гуртів з кожного регіону: 10 – це ті, які отримають більшість голосів на сайті, 2 – обиратимуться представниками Pepsi. В рамках третього етапу журі конкурсу самостійно обиратимуть гурти, що пройдуть до 4-го етапу, який передбачає виступ кожного з колективів у 16 містах України. До фінального туру потраплять лише 16 переможців. На початок конкурсу зареєструвалось 737 колективи з усієї України. Найбільше учасників з Києва – 188, з Луганська – 62, з Харкова – 55, з Полтави 33 гурти.
Найкращі 5 представників Полтави, які лідирують за результатами голосування на сайті pepsistars.com/bands
1. Drive of Soul (236 голосів). Презентує пісні: «Thinking about you» и «Let me be with you».
Це талановита й перспективна молодь з нашого міста Миргорода, яка прогресує у стилі рок музики. Заснована лише у жовтні 2012 року вже змогла заявити про себе і на даний час працює над створенням дебютного альбому.

2. Emily Street (104 голоси). Треки: «First Day Of Summer»
Це молодий поп панк колектив з міста Полтави, який існує лише рік, але вже дає концерти у своєму місті та записується у студії.
3. «Дороги Меняют Цвет» (101 голос). Треки: «Как ты там», «Назло», «Довоевались».
«ДМЦ» — це український російськомовний альтернативний рок-гурт. Стиль його музики плавно перейшов з фолкового в гітарный альтрок». Виступають як в Полтаві, так і за її межами.
4. «Внезапный Завтрак» (92 голоси). Треки: «Boston», «Extreme Urlaub».
Колектив «Внезапный Завтрак» було створено в грудні 2011 року з ініціативи фронтмена Містера Коржика. Гурт також має чимало живих виступів, виступали на одній сцені з колективами «Сердечный приступ», «Йожики» та іншими.»
5. Принципова зміна (75 голосів). Треки: «Тур по Америці», «Шаленість», «Минуле».
Це досить відомі представники полтавської хіп-хоп команди, засновані в 2002 році. Вже на протязі 11 років її учасники створюють якісні хіти на українській мові. Мають багато прихильників поза межами області.
Всі, хто не байдужий до музики, всі, хто бажає перемоги миргородському чи полтавським гуртам, підтримайте їх своїм голосом. Все, що потрібно, лише проголосувати на сайті www.pepsistars.com/bands — в центрі уваги.
Можливо саме Ваш голос подарує здійснення довгоочікуваної мрії наших земляків.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: