Миргородські міліціонери охороняють літній дитячий табір відпочинку

16.06.2013 03:25

міліція МиргородаДля охорони громадського порядку на території дитячого оздоровчого центру виділено 2-х працівників міліції, які щоденно нестимуть службу протягом всього літнього оздоровчого сезону.

Центр санаторного типу “Миргородський”, Полтавської обласної державної адміністрації, розташований на березі річки Псьол, біля села Олефірівка, Миргородського району. Вже багато років поспіль тут відпочивають дітлахи з різних шкіл-інтернатів Полтавщини. За літній сезон щороку оздоровлюється близько 300 школярів.

Адміністрація цього закладу потурбувалась про належне оздоровлення та веселе дозвілля юних відпочивальників, а міліція Миргородщини — пробезпечні умови перебування діток у закладі.

До теми: Де і за скільки Миргородці зможуть відпочити в Криму

«Головне наше завдання не тільки забезпечити спокій і правопорядок на території літнього табору, а й у дружній, невимушеній обстановці проводити профілактичну роботу з неповнолітніми», – зазначив начальник Миргородського міськвідділу міліції Максим Плаховський.

У рамках оперативно-профілактичної операції «Літо» правоохоронці значну увагу приділяють безпечному відпочинку підростаючого покоління.

До теми: Куди звертатися за путівкой для дитини в Миргороді

Працівники кримінальної міліції у справах дітей постійно проводять зі школярами бесіди про заходи безпеки поводження на воді, шкідливий вплив алкоголю та тютюну, розповідають, як не стати жертвою злочинців, демонструють профілактичні фільми з правової тематики. Тож у дітлахів завжди є можливість поспілкуватися з працівниками міліції, поставити цікаві питання і почути на них змістовну відповідь.

Задоволені такою співпрацею і вихователі оздоровчого закладу.

«Аби запобігти дитячій злочинності, з дітьми постійно треба проводити профілактичну роботу, — говорить директор оздоровчого центру “Миргородський” Павло Міщенко. — Ми це розуміємо. В ігровій формі та у невимушеній обстановці така профілактика дає максимальний позитивний результат. Адже заходи подобаються дітям і вони залюбки слухають цікаві історії правоохоронців».

До теми: Державтоінспекція закликає вчити дітей правил дорожнього руху

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми належним чином забезпечимо літній відпочинок наших дітей, зробимо його корисним, змістовним та безпечним. 

Автор: Лариса Петренко, Миргородський МВ УМВС України в Полтавській області

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: