Миргородські пауерліфтери у Тернополі

20.05.2013 10:53
Миргородські пауерліфтери

У Тернополі відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу зі станової тяги без екіпіювання.

У складі збірної Полтавської області були вихованці Миргородської ДЮСШ відділення пауерліфтингу: Владислав Устименко (53 кг., СПШ №5 9 кл.), і чемпіон України Андрій Коровін (66кг., ЗОШ №9 11 кл).

За підсумками змагань миргородські спортсмени посіли загальнокомандне п’яте місце. У особистому заліку Владислав Устименко підняв 135 кг і став срібним призером чемпіонату. Андрій Коровін з результатом 195 кг у нелегкому протистоянні здобув срібну медаль.

Вітаємо наших богатирів і бажаємо хлопцям та тренеру Хачатуру Хачатряну і надалі здобувати перемоги та прославляти спортивними досягненнями наше місто-курорт Миргород.