Курортний Миргород «виросте» у розмірах

29.05.2013 17:57
Генеральний план Миргорода

Генеральний план Миргорода

Тривала і кропітка робота із затвердження  Генерального плану міста Миргорода доходить до свого логічного завершення.
— Уже відбулося громадське обговорення запропонованого спеціалістами із «Діпроміста» проекту Генерального плану Миргорода, — стверджує перший заступник міського голови Сергій Павленко. — Учасники обговорень запропонували внести деякі зміни і доповнення до цього найголовнішого містобудівного документа нашої громади. Усього надійшло понад 50 пропозицій. Усі питання відпрацьовані, пройшли через узгоджувальну раду і направлені виконавцям Генерального плану в «Діпромісто».
Найчастіше миргородці пропонували збільшити території для індивідуальної забудови. Також цікавилися, яка територія буде надана місту для збільшення багатоповерхової житлової забудови. Надходили пропозиції і щодо зонування рекреаційних зон та місць будівництва санаторіїв і готельних комплексів, особливо багато пропозицій і доповнень у цьому плані надійшло від «Миргородкурорту». Багато хто цікавився тим, як відбуватиметься розвиток інфраструктури міста, насамперед міських вулиць і об’їзних доріг.
Нині триває наступний етап створення Генерального плану — обговорення плану зонування. Йдеться про деталізацію самого Генерального плану по квадратах. У кожному квадраті будуть більш детально показані всі дороги, комунікаційні мережі, садибні й громадські забудови, а також перспективи розвитку даних мікрорайонів міста.
Паралельно із розробкою Генерального плану йшли перемовини із сусідами з розширення меж міста. Міська влада отримала принципову згоду п’яти сільських рад, які межують із Миргородом, на розширення меж міста. Так за рахунок Ярмаківської сільської ради до міста Миргорода доплюсують 27 гектарів, Вовнянської — майже 700 гектарів, Шахворостівської — теж майже 700 гектарів
— Це ті земельні ділянки, якими користуються наші миргородці для городництва, а також ті земельні ділянки, що відійшли під садово-городні й дачні кооперативи, — коментує Сергій Павленко. — Таке розширення меж міста дозволить миргородцям приватизувати та перевести дачні будиночки в ранг житлових, що, в свою чергу, зніме напругу в потребі житла.
myrgorod.pl.ua

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: