Миргород переживає шокуючу трагедію!

15.04.2013 20:21
Збори в ЦЕВ

Збори в ЦЕВ

Нагадаємо, що 13 квітня 2013 року, в центрі Миргорода був жорстоко побитий 17-річний Кривченко Кирил. Зараз він знаходиться у комі в реанімаційному відділенні центральної міської лікарні. Його стан оцінюється як стабільно тяжкий, та все ж таки шанси на одужання є.
Миргородський відділ міліції повідомляє, що особу нападника встановлено, це 23-річний житель міста Миргорода. На нього заведено кримінальну справу за статтею 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Згадана стаття передбачає покарання від 5-ти до 8-ми років позбавлення волі. Злочинець вже затриманий і знаходиться під слідством.

Збори в ЦЕВ

Збори в ЦЕВ

Сьогодні, 15 квітня, в Центрі Естетичного Виховання молоді відбулися збори громадян, які виявили бажання прийняти участь в благодійній акції, мета якої зібрати кошти на лікування постраждалого Кривченка Кирила. До акції залучилося близько 150 чоловік, які розділилися на невеликі групи, кожна з яких розклеювала листівки по місту та збирала пожертви від громадян. Як повідомили організатори зборів, на даний час зібрано вже більше 19 000 гривень, але на жаль цих коштів поки що недостатньо.

Приємною несподіванкою стала поява автомобілів служби таксі 1555, які також запропонували свою допомогу – доставляли мобільні групи учасників акції у віддалені частини міста.

За деякою інформацією допомоги надають жителі не тільки Миргорода, але й Лубнів, Кременчука, Полтави… Дуже приємно, що не байдужі люди знайшлися й поза межами нашого міста.
Ця страшна подія змушує замислитися над поведінкою нашої молоді, а головне над діями, що призводять до таких страшних наслідків. Недостатньо пильне  виховання, негативний вплив середовища спілкування, алкоголь, наркотики,- все це є наслідком подібних випадків.
Сподіваємося, що з Кирилом все ж таки буде все гаразд, віримо, що невдовзі він одужає і зможе знову насолоджуватися життям.

Всі бажаючі, хто може надати хоча б якусь мінімальну фінансову допомогу, надсилайте кошти на особистий рахунок потерпілого — 262092601999, відділення «Райффайзен банк Аваль».

Автор:   Дмитро Мартов.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: