Миргород перший в своїй категорії в всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

01.03.2013 19:48

Полтавщину у конкурсі найкращих міст у своїй категорії представлятиме Кременчук
Під головуванням першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Віктора Животенка відбулося засідання обласної конкурсної комісії з проведення другого етапу щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».
Як повідомили в прес-службі Полтавської ОДА, згідно з чинним законодавством щорічний всеукраїнський конкурс проводиться за шістьма категоріями населених пунктів: І категорія — міста з населенням понад 500 тис. чоловік; ІІ категорія — міста з населенням від 150 до 500 тис. чоловік; ІІІ категорія — міста з населенням від 50 до 150 тис. чоловік; ІV категорія — міста з населенням до 50 тис. чоловік; V категорія — селища; VІ категорія — села.
За ІІ категорією населених пунктів для участі в обласному конкурсі надали матеріали до конкурсної комісії — міста Полтава та Кременчук, за ІІІ категорією — Комсомольськ, за ІV категорією — Миргород та Зіньків, за VІ категорією — Шевченкове Решетилівського району та Красне Кобеляцького району.

Комісія вирішила визначити переможцем серед населених пунктів, які беруть участь у конкурсі: за ІІ категорією — Кременчук, за ІІІ категорією — Комсомольськ, за ІV категорією — Миргород, за VІ категорією — с.Шевченкове Решетилівського району.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: