Миргород — учасник нового проекту «Доступ до публічної інформації»

10.07.2013 16:01

Миргород долучився до проекту «Доступ до публічної інформації в малих містах України». Одним із стратегічних завдань міської влади є підвищення прозорості діяльності органів місцевого самоврядування та створення зручних і доступних умов для отримання громадянами адміністративних послуг. Рішенням виконавчого комітету затверджено «Порядок забезпечення доступу до публічної інформації». На офіційному порталі Миргородської міської ради широко висвітлюється в окремому розділі «Доступ до публічної інформації». Розроблений Реєстр доступу до публічної інформації.

Доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації

1 липня 2013 року у Миргороді відкрито перший у Полтавській області Центр надання адміністративних послуг. У ЦНАП надають 48 адміністративних послуг з питань архітектури та містобудування, земельних питань, до роботи залучені спеціалісти управлінь та відділів міської ради. Однак для підвищення якості надання доступу до публічної інформації у м. Миргороді існує нагальна потреба у навчанні персоналу, відповідального за надання інформації, надання консультаційних послуг та технічній модернізації матеріальної бази.

До теми: Пункт вільного доступу до мережі інтернет в Миргородській ЦРБ

Належній реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації» сприяє також участь міста у різноманітних проектах. Один з таких — «Розробка та впровадження інструментів доступу до публічної інформації у малих містах України», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Участь міста у проекті дасть змогу сприяти розвитку діалогу «влада-громада», підвищить довіру до інституту місцевого самоврядування, більш тісно залучить громадян до реалізації права вирішення проблем місцевого значення. Проектом передбачено навчання відповідних посадових осіб, службовців органів місцевого самоврядування, депутатів та активістів громади, надання організаційної та технічної підтримки усім заходам в межах Проекту.

Виконавши умови першого туру конкурсу, Миргород увійшов у 20 міст-учасників проекту «Доступ до публічної інформації в малих містах України». За кошти проекту у центрі надання адміністративних послуг у перспективі буде встановлено інформаційний кіоск. Він допоможе більш оперативно одержувати інформацію громадянам, які не мають доступу до всесвітньої мережі, а інформаційний портал тим, хто користується мережею інтернет.

 Прес-служба міської ради

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: