Мирград-2013

13.06.2013 12:52

12 червня у Миргороді відкрився перший Фестиваль гітарного мистецтва «МИРГРАД 2013». Зі сцени районного будинку культури учасників мистецького дійства та шанувальників музики привітав міський голова Сергій Соломаха. Він побажав творчим особистостям цікавого і змістовного перебування у місті–курорті і висловив сподівання, що відновлений через майже два десятиліття мистецький захід, подібний якому свого часу започаткувало об’єднання «Мистецьке братство», стане традиційним і буде окрасою фестивального руху в Миргороді.

Міський голова подякував організаторам, спонсорам та ідейному натхненнику творчого форуму Митрофану Касьяненку і привітав митця, завідувача відділом гітари Миргородської дитячої музичної школи ім. А.П.Коломійця з Днем народження. З вітальними словами до учасників фестивалю звернулися також начальник відділу культури і туризму Миргородської міської ради Лариса Педченко, керівник апарату Миргородської РДА Олег Рябко, начальник відділу культури Миргородської РДА Наталія Халдай.

На камерний фестиваль у Миргород з’їхалися творчі особистості з багатьох куточків України. У перший день відбулося урочисте відкриття заходу, концерт майстрів гітари, перший тур лицарів гітари та творчий вечір композитора Юрія Шевченка.

Другий фестивальний день передбачає демонстрацію майстрових гітар, другий тур лицарів гітари та нагородження переможців. Родзинкою дводенного фестивалю буде творчий вечір композитора Володимира Дороша «Гітара і фортепіано». Організатори першого Фестивалю гітарного мистецтва «МИРГРАД 2013», не лише сподіваються, що він приживеться у курортному місті, а стане справжнім світським дійством.

Фестиваль гітарного мистецтва «Мирград-2013» вдало доповнює виставка художніх робіт на музичну тематику, яка прикрасила фойє районного будинку культури. Експозиція поєднала роботи професійних художників, студентів художньо-промислового коледжу ім.. М.Гоголя та переможців міського фестивалю дитячої творчості «Малюємо музику».

Організатори мистецького заходу: Миргородська міська рада, відділ культури і туризму міської ради, Миргородська дитяча музична школа ім. А.П.Коломійця. Захід проходить за підтримки відділу культури Миргородської районної державної адміністрації, ТОВ «Алустон-БВ», Санаторію ім. М.В. Гоголя Південної залізниці, громадської організації «Лад і добробут рідному місту».

Автор: Наталя Лугівська (Фото автора)
Першоджерело

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: