Молодіжній акція на Миргородщині: «Пам’ятати. Відродити. Зберегти»

11.07.2013 16:13

молоді регіониЗ 5 по 7 липня цього року молоді регіони Миргородщини брали участь у Всеукраїнській молодіжній акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» та у семінарі-тренінгу в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене». Організатором акції був відділ у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації за підтримки громадської організації «Молоді регіони» та обласного молодіжного центру.

До теми: Молодь прагне стати лідерами

Одним з основних етапів акції було надати молоді можливість висловити власні думки під час написання соціальних проектів. Після розроблення останніх учасники акції мали змогу спробувати реалізувати їх в ДОТ (дитячому оздоровчому таборі) «Супутник». У цілях реалізації соціальних проектів були проведені веселі конкурси та ігри. Соціальні проекти складалися в рамках акції «Відповідальність починається з мене». Теми проектів включали різні аспекти життя населення: профілактика і боротьба з курінням, запобігання вживанню ненормативної лексики серед молоді (культура мовлення), студентський секонд-хенд тощо.

До теми: Деградація Миргородських підлітків

Переможець проекту був обраний голосуванням. Ним став проект, покликаний на боротьбу з ненормативною лексикою. На другий день перебування в таборі всі учасники були поділені в молодіжні трудові загони і брали активну участь у прибиранні прибережної смуги річки Ворскли. Також для учасників цієї акції було організовано тренінгові заняття з основ сімейних цінностей. За відповідальність, наполегливість та креативність кожному учаснику з Миргородщини вручили сертифікат за активну участь в акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти».

Василь Дорогань

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: