Музей-парк «Гоголівських героїв» на курорті Миргорода

31.05.2013 10:50
Музей-парк «Гоголівських героїв» на курорті Миргорода

Музей-парк «Гоголівських героїв» на курорті Миргорода

У Миргороді наприкінці березня за підтримки громадської організації «Лад та добробут рідному місту», з ініціативи генерального директора «Миргородкурорту» Олександра Даниловича Гавловського та медіа-партнера «Миргород Online», проводився «Фестиваль гоголівської скульптури». Учасники із різних міст України вирізали із деревини героїв гоголівських повістей. 
Як і обіцяли організатори, нещодавно на території Миргород-курорту було створено музей-парк «Гоголівських героїв». Скульптури розмістилися уздовж затишної каштанової алеї, де кожен відпочиваючий може влаштуватися на зручних лавках і насолодитися чарівною атмосферою, яку створюють дерев’яні шедеври. Біля скульптур можна сфотографуватися, особливо тішаться діти. Для них в цьому парку немов прокидається казка.
Тож запрошуємо всіх бажаючих на територію курорту, до парку «Гоголівських героїв», що на південь від бювету. Приходьте, відпочивайте, фотографуйтеся, пам’ятайте й шануйте українських митців та гоголівських героїв, впевнений, вам неодмінно сподобається.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: