Міліція Миргорода привітала дітей з днем захисту дітей

01.06.2013 10:57
міліція Миргороду

Міліція Миргорода привітала дітей

Щороку, в перший день літа відзначають Міжнародний день захисту дітей — свято радості та надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

З цієї нагоди, 31 травня, маленьке свято для дітей з малозабезпечених сімей міста Миргорода влаштували місцеві правоохоронці.
Для особового складу Миргородського відділення кримінальної міліції у справах дітей відвідини дітей з малозабезпечених сімей є постійним пунктом у службовому графіку.

міліція Миргороду

А тому напередодні першого літнього дня зі святковими привітаннями до дітлахів завітала старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Миргородського міськвідділу міліції Олена Каліновська.
міліція Миргороду

Для дітей було організовано цікаву кінну прогулянку «Березовим гаєм» курорту «Миргород», а наприкінці прогулянки кожна дитина отримала морозиво та солодкі напої.
міліція Миргороду

За таку підтримку міліціонерів щиро подякували дітки та їхні батьки.
міліція Миргороду

«Чужих дітей не буває, усі вони – наше майбутнє, за яке відповідає кожен із нас, – говорить начальник Миргородського міськвідділу міліції Максим Плаховський, — теплі слова і проста увага дорослих роблять дітей набагато щасливішими… І тут не останнє слово за нами, людьми, які носять форму. Тож ми, правоохоронці,вважаємо опіку над маленькими громадянами вкрай почесною та відповідальною місією. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це відповідальні ми -дорослі.»

Лариса Петренко, помічник начальника Миргородського МВ

по взаємодії з громадськістю та ЗМІ УМВС України в Полтавській області

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: