Міліція Миргородського району йде у народ

01.03.2013 19:16

Із 1 по 19 лютого цього року дільничні інспектори міліції Миргородського району йдуть у народ. Це означає, що протягом місяця у кожну квартиру чи будинок, як у місті, так і в селах району, обов’язково завітають працівники міліції, які вручатимуть громадянам візитні картки з відповідними контактними номерами телефонів дільничних інспекторів міліції, чергової частини та керівництва служб Миргородського міськвідділу.
Окрім цього правоохоронці цікавитимуться, хто мешкає в квартирі чи будинку, де мешканці працюють чи навчаються, чи мають паспорт та реєстрацію.
Також, під час обходу помешкань проводитиметься роз’яснювальна робота щодо попередження та запобігання злочинам проти власності.
«Метою таких заходів є профілактика злочинів, ознайомлення громадян із криміногенною ситуацією в районі і способами захисту громадян від зловмисників, а також налагодження співпраці між жителями Миргородщини та правоохоронцями», — повідомив начальник Миргородського міськвідділу міліції Максим Плаховський. У першу чергу дільничні відвідають осіб поважного віку з метою попередження шахрайств та інших злочинів, які часто трапляються саме серед цієї категорії населення. Додатково проводитиметься індивідуально-попереджувальна робота з особами, схильними до вчинення насильства в сім’ї та робота щодо попередження злочинів і правопорушень відносно неповнолітніх, батьки яких ведуть антигромадський спосіб життя. Також, особлива увага звертатиметься на запобігання розповсюдженню пияцтва та наркоманії серед населення».
Сподіваємося, що таке зближення міліції й народу сприятиме зниженню кількості правопорушень, взаєморозумінню і взаємопідтримці у боротьбі зі злочинністю та створюватиме позитивний імідж міліцейській професії.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: