Міліція розшукує безвісти зниклого Андрія Харченка

18.07.2013 00:45

Андрей Харченко«Він вийшов з кафе і після цього безслідно зник!». У селі Велика Багачка рідні, друзі та міліція розшукують 20-річного Андрія Харченка, який близько 4-ї години ранку 14-го квітня вийшов з кафе, де відпочивав разом з друзями, та додому не повернувся. Товариші, які останніми бачили молодого чоловіка, говорять, що того вечора нічого особливого не відбувалося. Компанія гуляла допізна, після чого Андрій разом з товаришами дійшов до своєї вулиці, до будинку йому залишалося близько 200 метрів. Він попрощався з друзями і після цього його ніхто не бачив.

«Наш Андрій – розумний та кмітливий хлопець, — говорить дядькоВолодимир Іванович, — він успішно закінчив школу, зараз навчається на 2-мукурсі Київського національного авіаційного університету, веде активнийспосіб життя та ніколи не товаришував з сумнівною компанією.»

Родичі хлопця дуже сподіваються на допомогу небайдужих людей. «Минадіємося, що з нашим Андрійком все добре і він скоро повернеться додому, — говорить Володимир Харченко, — можливо Андрія збила машина, адже вінповертався додому дорогою, через яку автомобілі рухаються на Миргородщину. Ми неодноразово зверталися до віщунок та екстрасенсів. Всі говорять, що він живий, проте у тяжкому стані, інші говорять, що він втратив пам’ять та десь блукає… Будемо сподіватися, що він живий і здоровий.»

Прикмети Андрія Харченка: на вигляд 19-20 років, середньої тілобудови,зріст 174 см, волосся чорне, очі чорні. Був одягнутий в чорне короткепальто, сіру сорочку, чорні джинси, чорні туфлі 43 розміру, з собою мавкошти в сумі 100 гривень.

Шановні громадяни, в разі будь-якої інформації про місцезнаходження АндріяХарченко міліція Полтавщини просить негайно звертатися за номерамителефонів: чергова частина Великобагачанського РВ – (05345) 9-15-91, 0660929021, начальник сектору карного розшуку Великобагачанськогорайвідділу – 0663973394, Володимир Харченко (дядько) – 067 5320019 або102. Рідні безвісти зниклого хлопчика дуже сподіваються на допомогугромадськості!

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: