Міська Спартакіада трудових колективів

11.03.2013 19:56

imge71711ef33e41d2f66ed460753888b0fНе дивлячись на святковий день, 23 лютого в спортивному залі загальноосвітньої школи № 1 почали збиратися люди. З 10 години ранку розпочиналися змагання Спартакіади трудових колективів із настільного тенісу. Учасники почали підходити за півгодини до початку поєдинку. Поступово заповнювалися тенісні столи, на яких учасники проводили розминку, підтягувалися вболівальники. Коли перед початком змагань з’явилася заступник міського голови Антоніна Борисівна Нікітченко, вона була вражена такою кількістю учасників і уболівальників, а також вельми шановними людьми нашого міста, які брали участь у змаганнях.
Після привітання від імені міської ради, особисто від імені міського голови Сергія Пав­ловича Соломахи, Антоніна Борисівна побажала всім учасникам успіхів, здоров’я, сімейного благополуччя та спортивних здобутків.
Із часу проведення міської Спартакіади трудових колективів уперше в цьому виді спортивного турніру взяло участь 12 колективів, що говорить про популярність спорту і зацікавлення організацій у проведенні змагань серед трудових колективів.
На першому етапі команди були поділені на чотири підгрупи. Після проведення попереднього етапу було сформовано три підгрупи, в яких команди грали за відповідні місця. В четвірку, яка розігрувала місця (з першого по четверте) потрапили: команда працівників освіти, працівників курорту, працівників ПАТ «Армапрому» та команда працівників прокуратури. Це дійсно провідні команди, і напружена боротьба точилася в усіх зустрічах, де перемоги здобувалися лише у вирішальних партіях, а боротьба тривала до останнього очка. Окрасою змагань стали зустрічі між собою команд освітян, працівників курорту та працівників прокуратури. У запеклій боротьбі перемогла команда працівників прокуратури, яка у вирішальній зустрічі подолала минулорічного чемпіона Спартакіади — команду працівників курорту, яку особистим прикладом вів за собою міжрайонний прокурор Андрій Анатолійович Передерій. Отже, другими стала команда працівників курорту, а третє місце посіла добре вкомлектована команда освітян, якій не вистачило трішки вдачі, щоб стати переможцями.
Всі учасники відзначили підвищення майстерності команд, зростаючу напругу при визначенні переможців та розподілу місць і висловили побажання про необхідність частіше проводити такі турніри.
Наостанок від імені всіх учасників хочеться висловити подяку господарям, які надали чудові умови для проведення змагань — директору школи Валентині Василівні Фененко та викладачеві фізичного виховання Юрію Васильовичу Тимченку.
Спартакіада продовжується. Наступним видом будуть змагання з волейболу. Після чотирьох видів змагань у командному заліку впевнено лідирує команда освітян, другими йде команда 3 Територіального відділення урядового зв’язку і на третьому місці — команда працівників ПАТ «Армапром».
На знімку: команда працівників прокуратури (зліва направо) Андрій Передерій, Валентина Ставицька, Володимир Троцак.
А.А. Побідинський,
директор ЦФЗН «Спорт для всіх»

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: