Міський конкурс образотворчого мистецтва серед учнів навчальних закладів м.Миргорода

02.06.2013 12:05
Малюємо музику

Малюємо музику

06 червня з 10.00 до 13.00 у приміщенні Краєзнавчого музею відбудеться Міський конкурс  «Малюємо музику»

Міський конкурс образотворчого мистецтва «Малюємо музику» проводиться з метою виявлення, стимулювання та підтримки талановитої учнівської молоді, заохочення, розвитку та популяризації дитячої творчості, акцентування уваги на аспекті взаємодії різних видів мистецтва (музичного та образотворчого) як фактора комплексного естетичного виховання, висвітлення багатогранності творчої особистості дитини (сприяння розкриттю творчої індивідуальності учасників)

Завдання Конкурсу – формування у підростаючого покоління художньо-образного, аналітично-чуттєвого сприйняття явищ, розвитку творчої фантазії, виховання естетичного смаку, ознайомлення з музичними творами вітчизняної та світової класики.

Організаторами конкурсу є відділ культури Миргородської міської ради та Миргородська дитяча музична школа ім. А.П. Коломійця.

Умови та порядок проведення

До участі у конкурсі запрошуються талановиті учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Миргорода (до 5 осіб від навчального закладу).

У Конкурсі беруть участь учні двох вікових категорій:

І – молодша – 9-12 років (включно);

ІІ – старша – 13-17 років (включно).

Реєстрація учасників відбувається перед початком конкурсу.

Конкурс проводиться у залі краєзнавчого музею. Музиканти створюють мистецьку атмосферу та дають концерт, як основу конкурсного завдання.

Учасники Конкурсу, слухаючи музичні твори, які виконують для них викладачі та учні дитячої музичної школи, працюють над власною образотворчою композицією.

Конкурсні роботи виконуються впродовж 2-х годин у вибраних стилях та техніці з використанням власних матеріалів (у т.ч. і мольбертів).

Вимоги до робіт учасників

Конкурсні роботи можуть бути виконані у різних стилях, техніці та за допомогою різноманітних матеріалів. Формат необмежений.

Визначення та нагородження переможців

Для підбиття підсумків створюється журі, до складу якого входять викладачі художньо-промислового коледжу, художники міста. Роботи конкурсантів оцінюватимуться за 12-бальною системою.

Критерії оцінки:

— творча фантазія,

— оригінальність мислення і художнього втілення (забороняється копіювання, запозичення тем тощо);

— рівень володіння технікою, майстерність виконання.

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами, грамотами, подарунками.

Оргкомітет

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: