Наведемо чистоту в Миргороді

29.03.2013 18:56

Чистий Миргород

Вже котрий рік у нашому місті проводиться двомісячник озеленення, чистоти і благоустрою, що стало доброю традицією нашого міста. Згідно з розпорядженням міського голови, з 25 березня по 25 травня 2013 року в місті Миргороді оголошено двомісячник озеленення, чистоти і благоустрою.

Місто — курорт потребує нашої з вами уваги і турботи, тому звертаємось до кожного жителя міста, трудових колективів, навчальних закладів, будинкових та вуличних комітетів, гаражних кооперативів, приватних підприємців: спільно наведемо лад у нашому місті.

Запрошуємо прийти в парки, сквери, вийти на прибудинкові території, вулиці міста, щоб навести порядок, бо ми гідні того, щоб жити у чистому місті. Залишилось небагато часу до святкування Великодня, і ми з вами зобов’язані привести у належний стан пам»ятники на могилах загиблих героїв, навести порядок на кладовищах, біля могил рідних.

Попрацюємо для себе, для свого рідного міста, із задоволенням візьмемо участь у наведенні порядку на прилеглій території на об»єктах благоустрою міста. Давайте спільними зусиллями приберемо бруд та сміття, що накопичилися за зиму.

Заздалегіть дякуємо вам за небайдужість до проблем нашого міста, адже хто, як не ми самі, створюємо своє життя, свій побут.

ВЖКГ міської ради

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: