Найнижчий рівень народжуваності у Миргородському та Лубенському районах

03.07.2013 12:21

Миргород рождаемостьЗ січня по березень цього року в Полтавській області зареєстровано 3321 народження малюків — 1704 хлопчиків, 1617 дівчаток. В середньому у розрахунку на кожні 10000 осіб населення народилось по 92 малюка. Найвищий рівень народжуваності був у Козельщинському та Котелевському районах, найнижчий — у Миргородському та Лубенському.

До теми: Наша молодь прагне стати лідерами

У 73% малюків батьки перебували в офіційному шлюбі.

Більше половини зареєстрованих у січні-березні 2013 р. малюків (52%) були у матерів первістками, 36% — другими за порядком народження дітьми, 8% — третіми, а 4% — четверти- ми і наступними дітьми.

Найчастіше в області народжували жінки у віці 20-29 років (62% від загальної кількості живонароджених). Поряд з цим у січні-березні 2013 р. стали матерями 13 дівчат у віці 16 років, 7 — п’ятнадцятирічних та 1 — чотирнадцятирічна. 52 жінки народили малюків у віці 40 років і старшому.

До теми: Як змушують дітей вживати алкоголь

99% батьків новонароджених були громадянами України. Разом з цим серед жінок, які народили дітей на Полтавщині, 16 громадянок інших країн — Азербайджану, Казахстану, Республіки Молдова, Російської Федерації, Таджикистану. Серед чоловіків, які стали батьками, громадянство інших країн мали 25 осіб, зокрема це громадяни Азербайджану, Болгарії, Грузії, Ізраїлю, Ісламської Республіки Іран, Йорданії, Казахстану, Республіки Молдова, Російської Федерації, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Таджикистану, Туреччини, повідомив “Полтавській думці” Сергій АРТЕМЕНКО, начальник відділу статистики населення Головного управління статистики у Полтавській області.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: