Наркоманія — знак біди

14.03.2013 15:23

img61a2cd3f9cf79090b53efbd13fbd6af1До Міжнародного дня боротьби з наркоманією і незаконним розповсюдженням наркотиків з ініціативи відділу у справах спорту, сім’ї та молоді Миргородської міської ради та за підтримки центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у читальній залі Миргородської міської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д.Гурамішвілі відбувся «круглий стіл» «Наркоманія — знак біди». На заході була присутня молодь із загальноосвітніх навчальних закладів міста, представники соціальних служб та молодіжних громадських організацій.

У обговоренні проблеми взяли участь — спеціаліст відділу у справах спорту, сім’ї та молоді Алла Сташук; голова Миргородської міської молодіжної громадської організації «Молодіжна рада», бібліограф читальної зали міської бібліотеки для дорослих Маргарита Олійник-Локай та лікар-нарколог Миргородської ЦРЛ Анатолій Іванович Пляшник Він надзвичайно змістовно розповів слухачам про всі підступи наркоманії — як загалом, так і на конкретних життєвих прикладах, відомих йому з власної лікарської практики, та відповів на всі запитання, які виникли у молоді протягом спілкування. Головною метою зібрання було прагнення розвіяти міфи про наркоманію та примусити молодь замислитись про те, як уберегтися самим та налаштувати інших так, щоб вони ніколи не потрапили в пастку наркотичної залежності.

Хочеться подякувати організаторам та ініціаторам зібрання та Анатолію Івановичу за цікаву і потрібну інформацію. Сподіваємося, що почуте буде корисним для молоді і вбереже багатьох від біди у майбутньому.

Маргарита ОЛІЙНИК-ЛОКАЙ, голова МММГО «Молодіжна рада», бібліограф Миргородської міської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д.Гурамішвілі.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: