Народження нових фотохудожників Миргородщини

12.07.2013 11:21

Із 10 квітня по 12 травня 2013 року на Миргородщині проходив І (районний) етап обласного конкурсу дитячих світлин «В об’єктиві — Дитинство». У конкурсі взяли участь читачі Комишнянської селищної, Шахворостівської, Великосорочинської, Великообухівської, Петрівцівської, Кибинської сільських бібліотек. Із 34 дитячих світлин необхідно було обрати чотири найцікавіші та надіслати до Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного для участі у ІІ етапі вищезазначеного конкурсу.
фотография

У червні 2013 року стали відомі результати обласного конкурсу дитячих світлин «В об’єктиві — Дитинство». Серед переможців і наша юна читачка – фотограф — ШЕЛЮГ ВАЛЕРІЯ, яка отримала диплом ІІІ ступеня.

З метою стимулювання творчої, пізнавальної активності юних читачів, популяризації мистецтва фотографії 10 липня 2013 року на базі Миргородської районної бібліотеки для дітей відбулося нагородження учасників та переможців конкурсу.в обьективе детство

На заході були присутні начальник відділу культури і архіву райдержадміністрації Н.В.ХАЛДАЙ, голова Миргородської міськрайонної організації «Молоді регіони» С.А.ОЛЕКСЕНКО, які вручили грамоти та подарунки дітям: ШЕЛЮГ ВАЛЕРІЇ, НАЗАРЕНКО АЛЬОНІ, ЯЦЕНКО ІРИНІ, ЧУДАН АНАСТАСІЇ, КАЙДАС АНАТОЛІЮ, СТРЮКУ АНТОНУ, ДЕРЕВ’ЯНКО АННІ, ПЕТРУНЬ АННІ, АББАСОВІЙ САМІРІ, БАБУРНИЧУ ЄВГЕНІЮ, ОНОПРІЄНКО АНАСТАСІЇ, ЗУЙ АНАСТАСІЇ, БЕШТІ СТАНІСЛАВІ, ВОЛОВИКУ ДМИТРУ, ЩЕРБАК ВАЛЕРІЇ.

Завітав на свято досвідчений майстер фотографії В.П.БАЛАЦЬКИЙ, який привітав присутніх із досягненнями та побажав творчих успіхів і наснаги.

Організатори заходу щиро вдячні всім юним фотографам району та сільським бібліотекарям за участь у проекті «В об’єктиві – Дитинство».

Поделиться в соц. сетях
0