Національний Фармацевтичний Університет запрошує

20.04.2013 16:54
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Національний фармацевтичний університет (НФаУ) – один з найстаріших вищих навчальних закладів, який забезпечує висококваліфікованими фахівцями всі сегменти фармації України. За рейтингом ЮНЕСКО серед 200 кращих університетів України НФаУ посідає 20 місце.

Протягом багатьох років НФаУ очолює член-кореспондент Національної академії наук України,  доктор фармацевтичних наук, доктор хімічних наук, професор, лауреат Державної премії України, заслужений діяч науки і техніки України,  заслужений винахідник України, повний кавалер ордена «За заслуги», кавалер орденів Ярослава Мудрого IV та V ступенів, Почесний громадянин міста Харкова Валентин Петрович Черних.
Університет здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр за денною, вечірньою та заочною формами навчання.

Форми фінансування: за державним замовленням; за рахунок коштів юридичних, фізичних осіб.

Елітність, престижність університету визначається такими складовими, як кадровий потенціал, якість навчального процесу, визнані у світі наукові школи, сучасна матеріальна база, широке міжнародне визнання.

Сьогодні НФаУ – це велика освітянська родина. У ній більше 17 000 студентів, понад 90% викладачів мають науковий ступінь доктора або кандидата наук.

Навчальний процес у НФаУ є синтезом теорії і практики, навчальні програми університету відповідають міжнародним вимогам щодо вищої фармацевтичної освіти. Студенти спілкуються з викладачами, які є провідними фахівцями у своїй галузі, беруть активну участь у дослідженнях в лабораторіях з новітніми технологіями, а свої таланти розвивають у наукових студентських товариствах.

Бібліотека укомплектована цінними, унікальними вітчизняними та зарубіжними галузевими виданнями. Видання з фармації (книги та журнали) представлені у бібліотечному фонді з 1841 року. Фонди нашої бібліотеки (понад мільйон примірників) – це документальне свідчення розвитку освіти і фармацевтичної науки не тільки в Україні, а й в усьому  світі. Широко представлені роботи вчених університету – підручники, методичні розробки, електронні підручники; енциклопедичні, науково-популярні та періодичні видання, художня література. Щорічно усі структурні підрозділи бібліотеки обслуговують понад 20 000 користувачів.

Практичне навчання та працевлаштування. Практична підготовка майбутніх спеціалістів фармації проводиться на базі аптек, клінік, салонів, підприємств з виробництва парфумерно-косметичної продукції, у службах санітарно-епідеміологічного контролю, лабораторіях з контролю якості, а також заводів міста Харкова та інших провідних фармацевтичних установ України. Отримавши освіту у НФаУ, Ви маєте можливість реалізувати свої знання, працюючи в аптеках, фармацевтичних фірмах, на аптечних базах, складах, у контрольно-аналітичних лабораторіях, науково-дослідних інститутах, лабораторіях при лікувально-профілактичних закладах, на фармацевтичних фабриках, хіміко-фармацевтичних підприємствах, підприємствах  біотехнологічної, мікробіологічної та парфумерно-косметичної галузей і агропромислового комплексу, у службах санітарно-епідеміологічного контролю, салонах краси, митній службі, економіко-маркетингових структурах підприємств та у сферах фармацевтичного бізнесу. Для допомоги студентам та випускникам з питань працевлаштування та їх інформування про стан ринку праці у стінах нашого вишу регулярно проводиться «Ярмарок вакансій», працює Центр сприяння працевлаштуванню.

Серед випускників університету – ректори вищих навчальних закладів, директори заводів, фабрик і науково-дослідних інститутів, керівники аптечної мережі, які працюють не лише в Україні, але й за її межами – в Росії, США, Франції, Німеччині та багатьох інших країнах.

До послуг студентів повний соціальний пакет: забезпечення усіх іногородніх студентів місцями у гуртожитках; харчування за пільговими цінами в студентських кафе університету; обов’язковий профілактичний огляд та кваліфікована допомога у медико-діагностичному центрі; заняття в спортивних секціях на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу: футбольне поле зі штучним покриттям, тенісні корти, тренажерні зали тощо.

Післядипломну освіту можна одержати в Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації, у магістратурі, аспірантурі, докторантурі.

Особи, які мають диплом бакалавра або спеціаліста у будь-якій галузі, можуть отримати другу вищу освіту  із спеціальностей університету, а також за спеціальностями галузі знань «Специфічні категорії»: «Якість, стандартизація та сертифікація», «Педагогіка вищої школи», «Адміністративний менеджмент». 

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Заснований у 1805 році

Рівень акредитації – ІV

Ліцензія МОНМС України № 041210 серії АД від 26.06.2012 р. 

Приймальна комісія:  м. Харків, вул. Пушкінська, 53, тел. (057) 706-30-68

Emailabitur@ukrfa.kharkov.ua

Web: www.pharm.kharkiv.edu

Skype: abitur.abitur

Поделиться в соц. сетях
0